Strona główna » O nas » O firmie

Mobilni ZarządcyMobilniZarządcy.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, skupiająca młodych i ambitnych specjalistów: zarządców nieruchomości, doradców inwestycyjnych i menedżerów. Oferujemy wysokiej jakości usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami, sprzedaży i wynajmu lokali, a także marketingu oraz doradztwa inwestycyjnego i kredytowego.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości rynku, jesteśmy niezwykle skuteczni. Działamy z nastawieniem na bezpieczeństwo oraz podniesienie komfortu użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnych kosztów eksploatacyjnych. Dla każdej inwestycji przygotowujemy indywidualną strategię zarządzania, plany gospodarcze i biznes plany. To, co nas niewątpliwie przy tym wyróżnia to innowacyjność - opieramy się głównie na mobilności i interaktywnej obsłudze zarządzanych nieruchomości.

W trosce o zadowolenie, komfort i zyski naszych klientów stale podnosimy swoje kwalifikacje i na bieżąco uzupełniamy wiedzę o rynku. Bierzemy udział w licznych, krajowych i zagranicznych, szkoleniach, uczestniczymy w konferencjach, a także, staramy się systematycznie wprowadzać w zakres naszych działań najciekawsze ogólnoświatowe rozwiązania i standardy, dostosowując je oczywiście do polskiej rzeczywistości.


Pod skrzydłami naszej firmy znajduje się obecnie około 1000 lokali. Na każdym jednak kroku podkreślamy, że nie zależy nam na "kolekcjonowaniu" nieruchomości, lecz na zapewnieniu im jak najlepszej obsługi. O powierzone nam inwestycje dbamy jak o własne - przejmując nową nieruchomość skupiamy się właśnie na niej, by jak najlepiej zatroszczyć się o właściwe, kompleksowe, innowacyjne zarządzanie. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. To, co dla innych niemożliwe, od nas wymaga po prostu odrobinę więcej czasu i nakładu pracy.

Szeroki zakres usług dostosowany do indywidualnych potrzeb znajdą Państwo w zakładce OFERTA.

...